← Всі публікації

У приміщенні Головного офісу СК «ПРОВІДНА» відбулася прес-конференція Віллема Якоба Вестерлакена

Публікація від 14.09.17

Ключовою темою заходу стало отримання дозволу Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг на придбання компанією IIC Ukrainе B.V. (Нідерланди) істотної участі в ПрАТ «СК« ПРОВІДНА» до 99,999% шляхом прямого придбання статутного капіталу страховика.

Якоб Вестерлакен підтвердив задоволеність акціонерів результатами інвестицій в ПРОВІДНУ і заявив про готовність до подальших інвестицій в страховий сектор економіки України. Представник акціонерів зазначив, що за своїми фінансовими результатами Компанія посідає гідне місце серед інших інвестиційних проектів IIC B.V. в Словенії, Грузії, Болгарії тощо.
За підсумками I півріччя 2017 року страхова компанія «ПРОВІДНА» збільшила обсяг страхових премій  порівняно з аналогічним періодом минулого року на 4,2%. Сума страхових платежів склала 460 млн грн. У страховому портфелі компанії найбільшу частку мають добровільне медичне страхування (46,7%) і транспортне страхування, в т.ч. ОСЦПВ - 30,2%. Страхові виплати СК «ПРОВІДНА» за I півріччя 2017 року склали 223 млн грн. При цьому було врегульовано 122 тис. страхових подій.

В рамках розробки стратегії подальшого розвитку Компанії ключову увагу акціонери приділяють поліпшенню якості клієнтського сервісу, наданню клієнтам нових страхових продуктів, що відповідають їхнім потребам і забезпечують можливість отримання додаткових послуг, зокрема асистанс-сервісу. Крім того, планується серйозна робота з оптимізації технологічних і організаційних процесів в Компанії.

Також на прес-конференції були розглянуті питання поточного стану ринку "автоцивілки", ефективності моделі прямого врегулювання збитків і перспектив впровадження електронного поліса ОСЦПВ.