СК «ПРОВІДНА» підбила підсумки роботи за 6 місяців 2021 року: чистий фінансовий результат склав 42,2 млн грн. — ПРОВІДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ

← Всі публікації

СК «ПРОВІДНА» підбила підсумки роботи за 6 місяців 2021 року: чистий фінансовий результат склав 42,2 млн грн.

Публікація від 15.09.21

Страхова Компанія «ПРОВІДНА» підбила підсумки роботи за 6 місяців 2021 року: чистий фінансовий результат склав 42,2 млн грн.

Сума зібраних страхових премій склала 645,9 млн грн, що на 45% вище, ніж за 6 місяців 2020 року.

Обсяг виплат страхових відшкодувань клієнтам за звітній період склав 280 млн грн.

ПРОВІДНА успішно виконала завдання, які були поставлені перед нею акціонерами, продемонструвавши позитивну динаміку основних фінансових показників.

За підсумками півріччя ПРОВІДНА входить у ТОП-10 страхового ринку України за обсягами як валових, так і чистих страхових премій. Також компанія знаходиться у ТОП-10 рейтингів «Корпоративне страхування юридичних осіб» та «Чистий фінансовий результат».

ПРОВІДНА очолила рейтинг страхових компаній за зборами на ринку ДМС, та входить  ТОП-5 рейтингу туристичного страхування.

Компанія продовжує успішну реалізацію стратегії, що спрямована, зокрема, на нарощування портфеля добровільних видів страхування, розробку нових сучасних страхових продуктів та подальше покращення клієнтського сервісу.

У страховому портфелі компанії за підсумками 6 місяців 2021 року, найбільшу частку зберігає ДМС, транспортне страхування, в т.ч. КАСКО, та туристичне страхування.

Більша частина всіх платежів, зібраних за звітний період, припала на договори добровільного медичного страхування (ДМС). Збори з медичного страхування склали 476,7 млн грн. Це на 40,7% більше обсягів зборів попереднього періоду.

Сума страхових премій за договорами КАСКО склала 42,1 млн грн. Це на 18,2% більше ніж за аналогічний період минулого року. При цьому страхові виплати ПРОВІДНОЇ з КАСКО склали 29,3 млн грн.

Ефективність реалізації компанією прийнятої стратегії розвитку, визнається незалежними професійними рейтингами та конкурсами. У цьому році ПРОВІДНА вже була відзначена у рейтингу «Фінансовий Оскар’2020» у номінації «Лідер страхової медицини» серед страхових компаній, а також отримала одразу дві почесні відзнаки за підсумками роботи на ринку ДМС на церемонії вручення Національної премії лідерам страхової галузі України.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.
99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

Пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.