← Всі публікації

ПРОВІДНА підбила підсумки роботи на ринку ДМС за І квартал 2022 року

Публікація від 25.05.22

Підбиваючи перші підсумки роботи у І кварталі 2022 року, страхова компанія «ПРОВІДНА» констатує обсяг страхових зборів за ДМС на рівні 272,7 млн грн. Це на 4,4% більше ніж за аналогічний період минулого року.

За попередніми прогнозами із наявним результатом СК «ПРОВІДНА» очолює рейтинг страхових компаній за зборами на українському ринку ДМС за 3 місяці 2022 р.

Сума виплат страхових відшкодувань клієнтам за ДМС за 3 місяці 2022 року склала 132,7 млн грн.

СК «ПРОВІДНА» продовжує працювати та забезпечувати надійний страховий захист, як на території України, так і за кордоном! Всі співробітники ПРОВІДНОЇ, задіяні в укладенні та виконанні договорів страхування, працюють у штатному режимі.

Від початку війни сума страхових виплат ПРОВІДНОЇ за медичним страхуванням складає вже понад 65 млн грн.

Компанія завчасно сплачує податки задля підтримки держави, та адаптує свої страхові продукти до сучасних реалій, пропонуючи клієнтам нові актуальні опції.

Пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.

***************

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.
99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Протягом останніх років ПРОВІДНА займає лідируючі місця на українському ринку добровільного медичного страхування у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 3 900 медичних та аптечних закладів,  в тому числі в регіонах.