ПРОВІДНА – лідер ринку медичного страхування в Україні за підсумками І-го півріччя 2021 року

Публікація від 12.09.21

Видання «Insurance TOP» оприлюднило показники страхових компаній за I півріччя 2021 року.

За звітній період страхова компанія «ПРОВІДНА» констатує обсяг страхових зборів за ДМС на рівні 476,7 млн грн. Це на 40,7% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Таким чином СК «ПРОВІДНА» очолила рейтинг страхових компаній за зборами на ринку ДМС.

Сума виплат страхових відшкодувань клієнтам за ДМС за 6 місяців 2021 року склала 218,5 млн грн.

Протягом останніх років ПРОВІДНА займає лідируючі місця на українському ринку добровільного медичного страхування у професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

У цьому році ПРОВІДНА вже була відзначена у рейтингу «Фінансовий Оскар’2020» у номінації «Лідер страхової медицини» серед страхових компаній, а також отримала одразу дві почесні відзнаки за підсумками роботи на ринку ДМС на церемонії вручення Національної премії лідерам страхової галузі України.

Це в котрий раз підтверджує беззаперечні лідируючи позиції компанії на ринку добровільного медичного страхування України.

З метою подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів компанія відкриває нові майданчики медичного асистансу в регіонах, які комплектуються висококваліфікованим персоналом. Таким чином ПРОВІДНА продовжує реалізацію стратегії збільшення своєї присутності на українському ринку ДМС.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року.
99,999% акцій СК «ПРОВІДНА» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

Кількість Застрахованих, що мають поліси  ДМС,  складає 179 626 осіб.

СК «ПРОВІДНА» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 3 900 медичних та аптечних закладів,  в тому числі в регіонах.

Пріоритетними завданнями ПРОВІДНОЇ як і раніше залишаються виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, співробітниками компанії, а також утримання високого рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в компанії.