Акція «Медична допомога он-лайн»

Публікація від 31.03.22

Шановні клієнти!

Сьогодні потреба в  отриманні якісних консультацій фахових лікарів актуальна як ніколи. Але, на жаль, для багатьох українців така можливість наразі обмежена.

Розуміючи ваші потреби та піклуючись про ваше здоров’я, ПРОВІДНА дарує місяць безкоштовних он-лайн консультацій лікарів та знижку на страховий продукт «Турбота Он-лайн»!

Звертатися за он-лайн консультаціями ви можете цілодобово та без обмежень!

Акційною пропозицією «Медична допомога он-лайн»  можна скористатися уклавши договір страхування «Турбота Он-лайн» з 01 квітня 2022 року по 31 травня 2022 року.

Консультації лікарів відбуваються по телефону, через сайт або мобільний додаток. Ви можете отримати консультації у БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС з БУДЬ-ЯКОГО ПИТАННЯ, пов'язаного зі здоров'ям: первинна допомога в екстрених ситуаціях, догляд за дитиною, профілактика здоров’я, підготовка до обстеження та ін.

До Ваших послуг:

• Цілодобові експертні консультації провідних практикуючих лікарів за формами стандартних клінічних протоколів
• Терапевти, педіатри, вузькопрофільні фахівці
• Зручний формат спілкування: аудіо/ відео/ чат
• Отримання консультації лікаря без візиту до сімейного лікаря та без відвідування поліклініки

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ «ТУРБОТА ОН-ЛАЙН» ТА ЗРОБИТИ ONLINE-ЗАМОВЛЕННЯ ЦЬОГО ПРОДУКТУ МОЖЛИВО НА САЙТІ ПРОВІДНОЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://providna.ua/retail/turbota-online, або, за наявності контактів, звернувшись до вашого менеджера з продажів чи завітавши до найближчого офісу ПРОВІДНОЇ.

Умови акції «Медична допомога он-лайн» за посиланням: 
https://providna.ua/company/medichna-dopomoga-on-lain