ПРОВИДНА

21 рік надійного страхового захисту

ПРОВІДНА починає роботу в умовах прямого врегулювання!

З 1 грудня ми починаємо роботу в умовах прямого врегулювання збитків. Це стало можливим завдяки підписанню нами протоколу про вступ у силу Угоди про пряме врегулювання.

Для нас — це найважливіший крок назустріч нашим клієнтам, наша вдячність вам за вибір надійного страхового партнера, та реалізація наших прагнень впроваджувати кращі європейські практики.

Для наших клієнтів — це можливість отримання страхових відшкодувань у разі ДТП, що сталося не з їх вини, у своїй компанії, а не у компанії винуватця, як це було раніше.

ПРОВІДНА — один з лідерів ринку Автоцивілки. Ми впевнено займаємо 1 місце за обсягами виплат з ОСЦПВ. А завдяки розгалуженій мережі, у т.ч. 25 Центрів врегулювання збитків по всій країні, ПРОВІДНА завжди поруч з Вами.

Головні переваги Автоцивілки від ПРОВІДНОЇ

Пряме врегулювання

Своєчасне отримання страхового відшкодування у своїй компанії у разі ДТП, що сталася не з Вашої вини.
ПРОВІДНИЙ клієнт — ПРОВІДНІ виплати.

Розширений захист

«Автоцивілка +» — до 1 000 000 грн страхового покриття за Ваш спокій та впевненість на дорозі.
«КАСКО до Автоцивілки» — забезпечуємо пряме врегулювання навіть якщо страховик винуватця не є учасником Системи прямого врегулювання збитків. Відшкодовуємо Вам збитки, якщо Ви є винуватцем ДТП.
Не шукаємо винних, платимо своїм клієнтам!

Технічний ассистанс «ДОПОМОГА в ДОРОЗІ»

Скористайтесь розширеним захистом, та отримайте цілодобову інформаційну, організаційну та технічну підтримку.

23%

автомобілів не застраховані по Автоцивілці

кожен 10-й

поліс страхування може бути не дійсним

72 200 ДТП

сталось за 6 місяців 2016 року

лише 16

страхових компаній забезпечують пряме врегулювання

Ви готові до несподіванок на дорозі?

У разі настання ДТП, що сталася не з Вашої вини, не варто турбуватись про наявність полісу «Автоцивілки» у винуватця, та чекати виплат від чужих страхових компаній.

ПРОВІДНА платить своїм клієнтам!

Ви є потерпілим у ДТП

Завдяки прямому врегулюванню ви маєте можливість отримати страхове відшкодування в ПРОВІДНІЙ за Вашим полісом Автоцивілки, а не чекати виплати від страховика винуватця.

Пряме врегулювання можливе за певних умов, що встановлюються державою. Тож зверніть увагу на наше «КАСКО до Автоцивілки», з опцією «Пряме врегулювання», що діє за будь яких умов.

 

Ви є винуватцем ДТП

Ви розумієте, що стандартного страхового покриття у 100 000 грн може бути замало? Ми пропонуємо Вам до 1 000 000 грн за Ваш спокій та впевненість на дорозі з «Автоцивілкою +».

Також Ви можете захистити своє авто і скористатися перевагами нашого «КАСКО до Автоцивілки». Це недорогий страховий продукт, який діє лише у випадку ДТП, та має опцію «Пряме врегулювання».

Замовити поліс

Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте до нашого контакт-центру: